image

 
 • Saros Körfezi Erikli Sahili

  Butik Oteller, Pansiyonlar

  Motel ve Apart Oteller

  Erikli'de birden fazla butik otel, otel, motel pansiyon ve apart otel bulunmaktadır.

  Erikli Sahili ve Plaj Resimleri
  Sahiden ve plajdan görüntüler.

  Erikli Doğa Resimleri
  Doğal güzellikler.

  KALACAK YER REKLAM:  Email: bilgi@erikli.net
  (Daire, Dublex, Villa)

  Keşan > Erikli > Erikli Sahili Otel ve Butik Oteller:
  Erikli, Keşan'a bağlı küçük bir köy ve sahilde otellerii pansiyonları ile bir tatil beldesi...
  Erikli sahilinde bir kaç tane otel ve onlarca pansiyon bulunmakta, ayrıca butik otellerde revaçta, apart otellerde aynı şekilde ilgi görüyor. Büyük bir Aile iseniz villa kiralayabilirsiniz. Erikli Saros Körfezi'nin kuzey sahilinde... Keşan Belediyesi'nin mücavir alını olan yaklaşık 4 bin konut ve 15 bin nüfuslu dinlence ve eğlence merkezi...

   

  Erikli Sahili
  Erikli Sahili ve Tuz Gölü
  Erikli Sahili Plaj
  Erikli sahili ve plaj

  KALACAK YER REKLAM:
  Email: bilgi@erikli.net
  (Daire, Dublex, Villa)

  Saros Körfezi'nin kendi kendini temizleyen bir deniz olduğu söylenir hep. Sanırım sualtı akıntılarının fazla olması ve yöredeki sanayileşmenin yoğun olmaması da buna etken. Ayrıca, burası Ege Denizi'nin tuzluluk oranı en yüksek körfezlerinden biri. Kum çok güzel, sıfırdan derinleşen plajı gündüzleri hareketli ama alışık olduğumuz türden bir "et ete" kalabalıktan uzak. Akşamüstleri hafif bir esinti bunalmamanızı sağlıyor.  

   
  image

  Nasıl gidilir?: Arabayla gidiyorsanız, İstanbul-Tekirdağ yolu ile Keşan'a ulaşın. Tam 230 km. sonra Erikli sapağına girin, 30 km. sürüyor, yani İstanbul'dan toplam uzaklığı 260 km. Otobüsle ulaşmak da çok kolay. Keşan'a direkt seferler var, sonra da her yarım saatte bir Erikli'ye minibüs kalkıyor.

  Ne yapılır?: Hem sahilde hem de ormanda bol bol yürüyüş. Yakınlarda tuz gölü var, akşam üstü çok güzel görünüyor. Civar köylerin kahvelerinde kahve içilebilir. Yerel halk çok canayakın. Yollarda alçıdan heykeller yapıp satıyorlar, bazıları çok ilginç.  Zeytinyağı da, balıklar da çok lezzetli. Lüfer, çipura, mercan, barbun, kefal, levrek, karagöz ve ahtapotlar taze taze pişiriliyor. 

  Nerede kalınır?: Pansiyonlar ve müstakil size ait ev fiyatları için Email: bilgi@erikli.net Ki Emlak size en kaliteli hizmeti veriyor. 

  [ Site Harita ] [ Faydalı Linkler ]